loader image
Skip links

Wykończenie Lokali

Wykończenie mieszkań i domów pod klucz

Myślisz nad wykończenie mieszkania? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nasz partner, firma „Gotowe Mieszkanie” łączymy pasję do pięknych przestrzeni z profesjonalizmem. To zespół doświadczonych architektów wnętrz i koordynatorów prac wykończeniowych, który zrealizował ponad 1800 projektów wykończeń „pod klucz”.

Gotowe Mieszkanie oferuje indywidualnie dopasowane projekty, najlepsze materiały, sprawdzoną ekipę i gwarancję jakości. Stworzysz z nimi swoje wymarzone wnętrze, w tym również zabudowy meblowe i kuchnie na wymiar.
Zacznij swoją przemianę z nami już dziś!

Wiele korzyści dla Ciebie

  • Oszczędność 15% VAT
  • Projekt w cenie
  • Krótki termin realizacji
  • 3 lata gwarancji
  • Praca z architektem i nadzór koordynatora
  • Odbiór od dewelopera
  • Materiały i logistyka

Bezpłatne spotkanie z architektem

UMÓW SPOTKANIE
531 752 752

 

PAKIET INVEST
Mieszkanie na start lub pod wynajem? Pakiet Invest to idealny wybór – dzięki ofercie produktów i rozwiązań wykończenie mieszkania w dobrej jakości i cenie. Minimalne wykorzystanie materiałów i funduszy to odpowiedź na potrzeby otaczającego nas świata.
Koncepcja prostych rozwiązań i precyzji wykonania – to dzięki niej zaprojektowane przez nas wnętrza są odporne na chwilowe trendy. Postaw na minimalizm i ponadczasowe kolekcje, które pozwolą cieszyć się wnętrzem przez długie lata.

PAKIET CLASSIC
Pakiet Classic – stworzony z myślą o osobach, dla których wysoka jakość i ponadczasowe rozwiązania to duet idealny. Wyważone, precyzyjnie skrojone pod wymagania i potrzeby użytkownika projekty. Kwintesencja klasyki, której – dzięki szerokiej gamie dostępnych w pakiecie produktów i materiałów – nadajemy nowoczesnego sznytu. Szukasz praktycznych i estetycznych rozwiązań do Twojego mieszkania? Pakiet Classic to funkcjonalne wnętrza i dobry design.

PAKIET STYLE
Wierzymy, że wnętrze odzwierciedla duszę. Stylowe, szyte na miarę rozwiązania i wybór spośród szerokiej gamy wysokiej jakości produktów to przepis na gustowną i elegancką przestrzeń. Taki jest właśnie Pakiet Style. Szykowne, indywidualnie dopasowane do potrzeb mieszkańca aranżacje stworzą swoistą oazę spokoju i bezpieczną przystań, do której będzie chciało się wracać po ciężkim dniu w pracy.
Oryginalne, stylowe materiały i produkty wyselekcjonowanych marek. Rozwiązania, dzięki którym wymarzone wnętrze stanie się wyrazem charakteru i stylu życia.

PAKIET PREMIUM
Pakiet skierowany do najbardziej wymagających Klientów. Tych, którzy cenią sobie niebanalne rozwiązania i najwyższą jakość. Tych, którzy kochają luksus i marzą o tym, by wnętrze domu harmonizowało z ich poczuciem estetyki i gustu. W końcu tych, którzy pragną przestrzeni urządzonej zgodnie ze światowymi trendami wzornictwa i designu.
Starannie wyselekcjonowane produkty od wiodących, topowych producentów, precyzja wykonania i najwyższy standard.

import aut z usa